Menü
Alışveriş Sepetiniz

Çankırı Tuzu

Çankırı Tuzu

Çankırı Tuzu

Çankırı Gri Oda Tuzu
En çok satan marka
Marka: Vuslat
Lütfen seçtiğiniz kilogramdaki ürünün kaç parça olarak gönderilmesini istediğinizi belirtiniz.ÖRNEK:1 PARCA 2 PARCA GİBİ..
7,08TL
Vergiler Hariç:6,00TL
Çankırı Kaya Tuzu Granül
Sıcak En çok satan marka
Marka: Vuslat
Muhteşem bir hayat kaynağı, milyonlarca yıllık oluşum süreci, binlerce yıllık kullanım tarihi, muazzam moleküler yapısı, emsallerinden kat be kat zengin mineral yapısına sahip milli tuzumuz Çankırı tuzu dünyadaki en değerli tuzlardan birisidir.Çankırı Kaya tuzu 250 - 300 milyon yıl önce oluşmuş çok ..
21,24TL
Vergiler Hariç:18,00TL
Çankırı Tuz Tuğlası
En çok satan marka
Marka: Vuslat
Boyutları : 100x200x50mm1 Adet Fiyatıdır.Toplu Siparişleriniz de Özel Fiyat İsteyiniz !..
17,70TL
Vergiler Hariç:15,00TL
İri Granül Katkısız Salamura Tuzu 25 Kg
En çok satan marka
Marka: Vuslat
SALAMURA İÇİN KATKISIZ TUZU 25 KG LİK ÇUVALDA İRİ GRANÜL ŞEKLİNDE DOĞAL HİÇBİR KATKISI OLMAYAN, GRİ TUZDAN YIKANIP ERİTİLEREK TOZ KUM VE ZARARLI MADDELERDEN AYRIŞTIRILMIŞ TURŞU ,PEYNİR, SALAMURA YAPIMINDA SADECE BU TUZ KULLANILIR. DİĞER TUZLARLA BU ÜRÜNLER OLMAZ. TUZLUKTA KULLANILABİLECEK ..
82,60TL
Vergiler Hariç:70,00TL
Tuz Torbası
Yeni En çok satan marka
Marka: Vuslat
Tuz torbası, bezden imal edilmiştir. Pencereli olması, ürün içeriğinin daha iyi görülmesini sağlar ve satışı hızlandırır . içi 1 kg tuz alır...
5,90TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.