Menü
Alışveriş Sepetiniz

Himalaya Tuz Tuğlası - 200x100x50 mm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Himalaya Tuz Tuğlası 

Boyutları : 200x100x50mm

Toplu Siparişleriniz için Özel Fiyat İsteyiniz ...

HİMALAYA TUZ TUĞLASI 20X10X5 CM DOĞAL KOLİ İÇERİĞİ

- Himalaya tuz tuğlası 20x10x5 cm ebadındadır.

- Koli içerisinde 10 adet himalaya tuz tuğlası mevcuttur.

- Himalaya tuz tuğlasının 1 adet  ağırlığı 2.3 kg' dır. 

HİMALAYA TUZ TUĞLASI KULLANIMI VE ÖZELLİKLERİ

Himalaya tuz tuğlaları, farklı renk ve boyutlardaki himalaya kristal kaya tuzlarından en iyi kalitede seçilen himalaya kaya tuzu bloklarından 20x10x5cm ve 20x10x2.5cm ölçülerinde kesilerek elde edilmiştir. Himalaya kaya tuzu tuğlaları, müşteri taleplerine ve kristal kaya tuzunun renk tonuna göre de üretim yapılabilmektedir. Himalaya tuz tuğlaları, aynı mineral madde içeriğine sahip koyu pembe, açık pembe ve sadece pembe/kırmızı renk tonlarıyla kaplı diğer ton ve renklere sahip himalaya tuzlarından oluşmaktadır.

Himalaya tuz tuğlaları, otellerde, spa merkezlerinde, özel sağlık merkezlerinde tuz odası yapımında kullanılmaktadır. 

Tuz odaları, astım, alerji, sedef, egzama gibi rahatsızlıkları olanlar ve sağlıklı doğal bir hava solumak isteyenler için ideal yerlerdir. Tuz tuğlaları ile hazırlanan tuz odasında, ortamda oluşan negatif iyon etkisi insanların fiziksel ve ruhsal olarak rahatlamalarını sağlamaktadır. Taban, tavan ve duvarda, istenilen ölçüde uygulamalar yapılabilmektedir. Tuz odalarında zemin doğal granül veya öğütülmüş tuz ile veya tuz tuğlaları ile kaplanmaktadır. Himalaya kristal tuz tuğlalarını yemek pişirme aracı olarak da kullanılabilmektedir. 

Himalaya tuz tuğlasının bir diğer özelliği, himalaya kristal kaya tuzunun içeriğinde 84 adet mineral madde bulunmaktadır ve himalaya tuz tuğlası ısındığında havaya eksi iyon yayar. Eksi iyonlar havanın doğal vitaminleridir ve %300 oranında havanın oksijenini artırır, ortamdaki oksijen oranı arttığında astım, bronşit, nefes darlığı, horlama, alerjik gibi sıkıntıların giderilmesinde fayda sağlamaktadır.

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.