Menü
Alışveriş Sepetiniz

Blog RSS Yayını

16 Kas Himalaya Kristal Kaya Tuzu
kevsertuz 0 473
Vücudumuzun ihtiyacını mükemmel şekilde karşılayan oluşum.Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir. 250 milyon yıl önceki denizlerin kurumasıyla oluşmuş tuz havzalarından alınan bu tuz bedenimizde bulunan tüm elementleri içermesinin yanı sıra yeryüzünde bulunan elementlerden 84 ayrı minerali..
13 Kas Tuz Hakkında Pratik Bilgiler - 3
kevsertuz 0 224
Yeni süpürgenizin daha dayanıklı olması için ilk kez kullanmadan önce tuzlu suda bir süre bekletin. Daha etkili ve çabuk temizlemek için sebzelerinizi tuzlu suda yıkamayı alışkanlık haline getirin. Renkli perdelerinizin ve yıkanabilir fiber halılarınızın daha parlak görünmeleri için tuzlu suyla yıka..
11 Kas Tuz Hakkında Pratik Bilgiler - 2
kevsertuz 0 220
Yemek, yağ, meyve suyu ve şarap gibi lekeler, henüz tazeyken üstünü kaplayacak kadar tuz dökün. Elinizdeki sarımsak, soğan ve balık kokusunun gitmesi için avucunuza biraz tuz alıp ovalayın. Sonra da sabunlu suyla yıkayın. Soyulmuş patatesleri kararmadan saklamak için, tuzlu suda bekletin. Daha iyi t..
08 Kas Tuz Hakkında Pratik Bilgiler -1
kevsertuz 0 220
Buzdolabınızın daha iyi soğutmasını istiyorsanız, nemi çekmesi için bir kabın içine tuz doldurup koyun. Buzluktan çıkan etin buzlarının çabuk çözülmesi için tuzlu soğuk suda bekletin. Sürahinizin dibi kir tutmuşsa, içine bir avuç tuz ve sirke koyup çalkalayın. Kızartma yaparken yağın sıçramasını önl..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.